Renault Kapı İç Kolları, Cam Açma Buton ve Vites Kolu Deforme Oldu.

Ali Osman Ş. |

2007 model ve henüz 65000 km'deki aracımın deformasyonu beni şaşkınlık içerisinde bıraktı, küçük bir araştırmadan sonra sorunun sadece bende olmadığını fark edince maise mail atarak şikayetimi bildirdiğim halde, henüz bana dönen olmadı, bu kadar köklü bir şirketin bu sorunu çözeceğine inancımı yitirmeden son çare olarak buraya yazmak istedim. Sorunumun çözüleceğini umuyor, 1998 yılından bu yana bir Renault scenic kullanıcısı olarak ilgi bekliyorum.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman Ş.
  04 Kasım
  09:41

  Talebimin bilgilendirilmesi 04.11.2014 saat 09.20 de 3. aramam sonucunda olumsuz olduğun 9 gün sonra öğrenebildim.Olumsuzluk gerekçesi olarak garanti süresinden sonra bakımlarının Renault servis dışında yaptırıldığı gerekçesidir. Buradan şunu anlamamız gerekiyor sanırım periyodik bakımlarını kendim yapabildiğim için cezalandırılmış bulunmaktayım.Bu köklü kuruluş kötü malzeme kullandığını kabul ediyor fakat bakımlarını,(yağ,filitre)Renault servisinde yaptırmadığım için bu sorumluluğu üzerine almıyor.20 senelik bir renault ,1998 senesinden bu zamana bir scenic kullanıcısı olarak bir hayal kırıklığı yaşadığımı bildirmek istiyorum.Bunu her platformda dillendireceğimi üzülerek beyan ediyorum.Saygılarımla.

 • 27 Ekim
  14:16

  Değerli Müşterimiz, Ali Osman ŞAHİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.