Renault Kampanyasından Faydalanmam Engellendi.

Barış S. |

Diyarbakır öz kılıç Renault mais bayisinden Oyak kampanyalı otomobil satın almak için başvurdum. 2. El olarak kullandığım aracıma expertiz yapılıp 41.000 TL fiyat verdiler bu şartlar altında anlaşmamızı yapıp imzaları attık ve ben aracımı bayiye teslim ettim. Yeni araçla ilgili satış faturası takas olarak da 41.000 TL ödeme yapıldı şeklinde kesildi. Ancak istememe rağmen ikinci el alış sözleşmesini vermediler.

Ertesi gün arabamı 41000 TL olarak alamayacaklarını ilettiler ve arabamı teslim almamı istediler. Sözleşmeden vazgeçmem için saatlerce bekledim ama ben vazgeçmeme rağmen iptal edildi. Ayrıca 2. El satış sözleşmesini de söylememe rağmen yırttılar. Şimdi ticareti sonlandırdılar.

Etiketler :

Bayi Personel Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış S.
  05 Ocak
  10:55

  Aramalar sonucu geri dönüş yapılmadı müşteri memnuniyeti diye birşey söz konusu değil ki ben oyak üyesiyim. Üyelere bile bu şekilde davranıyorlarsa diğer insanların renault ile alışveriş yapmaları akıl karı değil. Eğer hak kaybına uğrarsam bir daha renault kesinlikle düşünmem.

 • 30 Aralık
  13:27

  Değerli Müşterimiz, Sn. Barış SEÇKİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz