07 Nisan 2015

Renault Kampanyası ve Müşteri İlişkisi Sorunu!

Renault 'Capture' Outdoor modeli için 2014 Aralık ayından beridir takipteyim. Araç bir türlü bulunamamakta. Fakat Mais merkezden aldığım telefon numaralarıyla, stoklarında var dedikleri yetkili şubeleri aradığımda aynı cevabı alıyorsunuz. Araç yok en son 80 km yol katederek gittiğim yetkili bayide 2015 model stoklarında araç var denilmesine rağmen araç gittiğimde yok denildi.

Renault'un yapmış olduğu bu kampanya asparagastır ya da bayiler sıcak para girişini sağlamak için o kampanya için yanlış söylemeye dillerini alıştırmışlardır. Müşteri ilişkileri ise detay adlı bayi hariç diğer şubelerinde tamamında berbat ötesi. Telefondan geri dönüş yapılmıyor, geri dönüş yaptık ulaşamadık deniliyor.

Ferhat 1.132 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat 27 Nisan 2015

    Çok ilgilisiniz gerçekten. Etik değerleri ile tartışabilecek konumda müşteri yetkilileriniz var. o kadar bayiniz için tek düzgün çalışan, samimi insanların olduğu yer tepret-oğlu.

  • Renault Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Ferhat BALABAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön