28 Ekim 2016

Renault Kadjar'ın Tanıtımlarında Ve Kitapçığında Olan Özelliklerinin Olmaması!

Ocak 2016 ayında siparişini verdiğim, Mayıs 2016 ayında teslim aldığım icon donanım araçta, tanıtımlarında ve kitapçığında da olduğu bilgisi olmasına rağmen tabela okuma sistemi bulunmamaktadır. Üstelik benimle aynı zamanda aynı ücreti ödeyen başka kişilerin araçlarında olmasına rağmen. Cam ve ayna kumanda tuşlarının aydınlatması bulunmamakta olup karanlık zamanlarda sürüş güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Eller serbest olarak tanıtılmasına rağmen eller serbest özelliği yoktur, diğer Renault araçlarda olduğu gibi araçtan uzaklaşınca kilitlenme, kumandadan cam ve ayna kapatma özellikleri mevcut değildir. Yine kitapçığında tanıtıldığı gibi hırsızlıklara karşı üretilen süper kilitleme sistemi aracımda mevcut değildir ve firma yine sorumluluk kabul etmemektedir. Bahsettiğim özellikleri Renault keyfine göre ekleyip çıkarmakta, mevcut müşterilerini kandırarak sorumluluk kabul etmemektedirler.

Orçun 2.271 Okunma

Cevaplar

  • Orçun07 Ocak

    Şikayetlerimle ilgili hiçbir düzeltme yapılmadı. Üstelik şimdi bir de Apple CarPlay konusunda eski müşterilerinizi mağdur ettiniz. Helal olsun size. Diğer firmalar araçlarını ilk alan müşterilerine yenilikleri hemen verirken siz almasaydınız o zaman diyorsunuz.

  • Orçun28 Ekim 2016

    Firma sorumluluğunu kabul edip de bir çok kişinin de sıkıntı yaşayıp şikayet ettiği bu mağduriyetimiz bir an önce giderilir umarım.

  • Renault Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.ORÇUN Y., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön