İlker Ö. Teşekkür Mesajı

yedek parça geldi ve takıldı. teşekkürler

Renault Kadjar Yedek Parça Yok!

İlker Ö. |

Servis ağı ve parçası çok düşüncesiyle Ağustos 2016 da Kadjar 1,5 EDC icon araç aldım. Talihsiz bir kaza sonucu panoramik cam kırıldı. 18.08.2016 tarihinde servise gittim ve parçanın ellerinde olmadığını söyleyerek sipariş verildi. 40 gündür bekliyorum bugün servise tekrar uğradım ve bilgi almak istedim. Panoramik camın henüz Fransa'da ki fabrikada üretilmediğini öğrendim. Hani Renault'un parçası ve servis ağında sıkıntı yoktu?

Araba satıyorsunuz parçası neden yok? Yedek parça temini için kanuni bir süre yok mu? Dünyanın parasına sıfır aldığımız arabamıza yedek parça yok diye ağız tadıyla binemedik. Renault'un yeni modellerinin yedek parçası yok. Renault beni mağdur etti ve halende mağdur etmeye devam ediyor. Eğer çözüm bulunmazsa bu mağduriyetimi tüm Türkiye'ye duyuracağımı bilmenizi ve mağduriyetimi gidermenizi istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker Ö.
  05 Ekim
  22:30

  yedek parça geldi ve takıldı. teşekkürler

 • İlker Ö.
  03 Ekim
  20:55

  40 gündür fransadaki fabrikadan çıkamayan yedek parça 6 günde üretildi ve servise geldi. Teşekkürler de şikayet yazmadan bu işler halledilse daha iyi olur.

 • 29 Eylül
  09:21

  Değerli Müşterimiz Sn.ILKER ÖZDEMIR,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.