Renault İyi Niyet Garantisinden Ödeme Yapmadı!

Fatih K. |

2012 model 2.el grand scenic aldım. Aldığım yetkili servise götürdüm baki yaptırdım. 51000 km arıza verdi. Yine yetkili servise götürdüm. Enjektör arızalanmış. Bakımlar yetkili serviste olduğu için Renault iyi niyet garantisi verebiliyormuş.

Parça sipariş verildi değişti, buraya kadar her şey normal. 300 TL ödeyip çıktım. Ancak servis geri aradı. Önceki bakımlarda mazot filtresi değişmediği için garanti dışıymış. Benden önceki bakımların hesabını benden soruyorlar. 1000 TL daha ödemem gerekiyor. Tek bir enjektör 1300 TL imiş. Renault yetkililerinin tekrar değerlendirerek beni mağdur etmeyeceğine inanıyorum. Bakım değişim Çekmeköy Eren Oto'da yapıldı. Onların bir kusura olduğunu düşünmüyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  26 Mayıs
  14:36

  Firma sorunumu çözdüğünü söyledi. Servise kabahat bulmadıklarına inanıyorum. Sonuçta garantiden kaynaklı parayı servise ödemelerini bekliyorum. Bu konuyu takip edeceğim.

 • 25 Mayıs
  11:20

  Değerli Müşterimiz, Sn. Fatih KENDIR,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.