Renault İlgili Muhatap Bulamıyorum.

İbrahim Halil T. |

2011 Model Renault kangoo aracımızın garantisi dolmuş olmasına rağmen tüm bakımları serviste yapılmıştır. son serviste arka bagaj kapağı içerisinde kapalı alanda bulunan elektrik tesisatının paslandığı tarafıma iletilmiştir. gerek yetkili servis gerekse müşteri hizmetleri garanti kapsamı dışında olduğunu ve bu değişimin tüm masraflarının benim ödemem gerektiği söylenmiştir. kapalı alanda bulunan tesisatın nasıl paslandığını bana yetkili servis dahil kimse izah edememiştir. kapı herhangi bir darbe almamış olup orijinal haliyle dururken nasıl olupta kapı içerisindeki elektrik tesisatı paslanıp kullanılmaz hale gelebilir? ayrıca her yerde elektrik tesisatı varken neden arka bagaj kapısı içi?

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Halil T.
  03 Ağustos
  14:15

  Şikayetvar.com dan onceki ilgisizlik dolayisiyla 2 puan düşüyorum. Siteden once Keske direkt onlarla muhatap olsak hemen çözüm uretilse.

 • 31 Temmuz
  09:25

  Değerli Müşterimiz, Sn. İbrahim Halil TAŞ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz