Renault İç Aksamdaki Soyulmalar.

Metin A. |

55 bin km 2004 model megane 2 araç satın aldım aracım servis bakımlı ve 54 bin km 2/15 servis girişi olan bir araç. Fakat Renault olan sempatim bir anda yıkıldı aracın içindeki plastik aksam üzerindeki soyulmaları görünce ilk başta acaba almasam mı bu aracın km siyle mi oynanmış gibi sorular geldi aklıma araç 55 bin km de kapı kolları vites topuzu havalandırma çerçeveleri üzerindeki kaplama soyulmuş. Sonrasında yaptığım araştırmalar neticesinde bunların kronik sorun olduğunu öğrendim ücretsiz bir şekilde kronik hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin A.
  02 Nisan
  12:03

  1 Nisan Bursa Renault Yetkili Servisi Karoto ya gittim Gülcan hanım ilgilendi sağ olsun. Fakat bugün cevap geldi Genel merkez 1980 model 124 kapı kollarından bile daha berbat olan megane 2 2004 model ve 56 bin km deki aracımın kapı kollarındaki soyulmayı ücretiz değişim olmuyacağını bakım onarımların düzensizliği vs. Gibi sebeplere dayandırmışlar. Fakat burada atlanan bir şey benden önceki sahibi götürmemiş olabilir bu benim suçum değil ama bu yaklaşım sayesinde başka bir müşteriyi daha kaybediyorsunuz ayrıca marka imajı diye bir şey zaten kalmadı aklımda. Kapı kollarının soyulmasının düzenli servis girişi vs. Gibi şeylerle alakası yok Bakım lada alakası yok. Sanırım Renault yetkili servisleri bakım onarıma gelen araçlara kapı kollarına vites topuzuna ve cam açma düğmesi çerçevesine özel bir sıvı ile koruma altına alıyor. Böyle bir saçmalık yok. Açıklamalar beni kesinlikle tatmin etmedi. Kaldı ki internetteki tüm forumlarda bu konular var değişimler var resimleriyle birlikte. İlle ısrar edip sert bir uslup lamı konuşmak gerekli ki ben kendime yapılmasını istemedim bir şeyi sizlere asla yapamam. Bu mağduriyetimin giderilmesini ve bu yanlıştan en kısa sürede vazgeçmenizi temenni ediyorum...

 • 30 Mart
  10:23

  Değerli Müşterimiz, Sn. Metin AYDIN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.