Renault İç Aksam Soyulması ve Bagajın Su Alması.

Levent D. |

2009 model Renault megane 2 sedan model araç sahibiyim. Araçta bulunan iç aksam (kapı iç kolları, direksiyon) soyuluyor. Ayrıca bagajım sürekli su alıyor. Servis bu konuda ilgisiz ve para hırsı bürümüş gözlerini... Oysa bahsettiğim sorunlar fabrika kusuru olan şeyler. Renault büyük bir marka ama bu tip kusurları düzeltmek konusunda nedense isteksiz. Oysaki bu kusurları müşteri memnuniyeti ve marka ünü açısından anında düzeltmeli.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent D.
  01 Nisan
  15:06

  Az önce Antalya Sarılar Renault dan Bir arkadaş tarafından arandım. İlgili arkadaş gayet kibar ve anlayışlı şekilde durumla ilgilendi. Genel müdürlüğün düşüncelerini iletti. Bana %25 indirim önerdiler. Oysa şu an zaten servislerde %25 indirim uygulanıyor. Ayrıca Yukarıda belirttiğim sebepler ürünün kendisinden kaynaklı sorunlar olduğundan kusurdur. Ve üretici firma tarafından yapılmalıdır. Üretici firma arabayı satayım sonra ne olursa olsun mantığındadır. Fransa Merkeze de durumu mail ve telefonla ileteceğim. Kanuni haklarımı da sonuna kadar sürdüreceğim. Genel Müdürlükteki kişilerin sattıkların araçların arkasında duramamaları ne acı... Renault kendine yakışanı yapamadı. Renault araç alırken iki kere düşünün. Sonra üzülmeyin.

 • Levent D.
  25 Mart
  14:40

  Firma yetkili aradı. Fakat çözüm sunmadılar. Bekliyoruz öyle... Araç kusurları garanti kapsamında değildir. Bir aracın kapı kolunu insanlar bilinçli soymaz. Kendi soyulur. Kısaca şu an için çözüm yok. Bekliyoruz

 • 21 Mart
  10:08

  Değerli Müşterimiz, Sn. Levent DOĞAN,
  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.