21 Mart 2015

Renault İç Aksam Soyulması ve Bagajın Su Alması.

2009 model Renault megane 2 sedan model araç sahibiyim. Araçta bulunan iç aksam (kapı iç kolları, direksiyon) soyuluyor. Ayrıca bagajım sürekli su alıyor. Servis bu konuda ilgisiz ve para hırsı bürümüş gözlerini... Oysa bahsettiğim sorunlar fabrika kusuru olan şeyler. Renault büyük bir marka ama bu tip kusurları düzeltmek konusunda nedense isteksiz. Oysaki bu kusurları müşteri memnuniyeti ve marka ünü açısından anında düzeltmeli.

Levent 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Levent 01 Nisan 2015

    Az önce Antalya Sarılar Renault dan Bir arkadaş tarafından arandım. İlgili arkadaş gayet kibar ve anlayışlı şekilde durumla ilgilendi. Genel müdürlüğün düşüncelerini iletti. Bana %25 indirim önerdiler. Oysa şu an zaten servislerde %25 indirim uygulanıyor. Ayrıca Yukarıda belirttiğim sebepler ürünün kendisinden kaynaklı sorunlar olduğundan kusurdur. Ve üretici firma tarafından yapılmalıdır. Üretici firma arabayı satayım sonra ne olursa olsun mantığındadır. Fransa Merkeze de durumu mail ve telefonla ileteceğim. Kanuni haklarımı da sonuna kadar sürdüreceğim. Genel Müdürlükteki kişilerin sattıkların araçların arkasında duramamaları ne acı... Renault kendine yakışanı yapamadı. Renault araç alırken iki kere düşünün. Sonra üzülmeyin.

  • Levent 25 Mart 2015

    Firma yetkili aradı. Fakat çözüm sunmadılar. Bekliyoruz öyle... Araç kusurları garanti kapsamında değildir. Bir aracın kapı kolunu insanlar bilinçli soymaz. Kendi soyulur. Kısaca şu an için çözüm yok. Bekliyoruz

  • Renault Temsilcisi21 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Levent DOĞAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön