Nimet Ö. Teşekkür Mesajı

Bursa Yıldırım Otosansit Renault yetkili servisi ve özellikle çalışanlarından Erhan çetin beye yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Renault Hill Holder ve Yol Bilgisayarı Mağduriyeti!

Nimet Ö. |

2015 model 1.2, 75 HP Clio symbol sahibiyim. İnternetten araştırdığım kadarı ile bu araçları serviste bilgisayara bağlayıp yokuş kalkış desteği (Hill Holder) ile yol bilgisayarındaki bazı versiyonları açıyorlarmış. Bende Bursa ili Yıldırım ilçesindeki Renault servisi ile görüştüm konu ile ilgili olarak bana evet doğrudur. Hill Holder ve yol bilgisayarının fonksiyonlarını açıyoruz karşılığında 120 TL artı KDV alıyoruz dendi. Ben bunu Renault markasına yakıştırmıyorum. Yetkililerin bu mağduriyetimi gidereceğine inanıyorum. Ayrıca 2015 model arabada yol bilgisayarı sadece saat, gidilen yol ve toplam KM gösteriyor. Hiç koymasaydınız bunu bizleri de kandırmasaydınız. Cevap bekliyorum.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nimet Ö.
  25 Aralık
  22:34

  Bursa Yıldırım Otosansit Renault yetkili servisi ve özellikle çalışanlarından Erhan çetin beye yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

 • 17 Aralık
  09:09

  Değerli Müşterimiz Sn.Nimet ÖZTÜRK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.