Renault Hava Yastığı ve Direksiyon Sürtünme Sesi.

Sami Y. |

2005 Renault Megane 2 sahibiyim. Aracımın uzun zamandır hava yastığı ışığı ve service ışığı yanıyor ve direksiyonu çevirdiğimde sürtünme sesi geliyor. Ayrıca aracımda iç kapı kollarında soyulma mevcuttur. Bu problem; araştırmam sonucu kullanıcıdan kaynaklı olmayan kronik sorun ve çoğu Megane kullanıcısında görülen bir problem olduğu bilgisine ulaştım bu konu ile ilgili şikayetçi kullanıcıların araç problemleri yetkili servislerde herhangi bir ücret talep edilmeden arızalarının giderildiğini öğrendim. Benim aracımın da, kullanım hatası ile ilgili olmayan, arızasının giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hava Yastığı Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami Y.
  30 Mart
  18:05

  Renault müşteri hizmetlerinden aradılar konu ile ilgili bana yakın servise yönlendirdiler servis sorumlusu arkadaş aracın bakımlarının uzun süredir yetkili serviste yapılmamış olduğunu belirterek yardımcı olamayacaklarını belirtti eğer bundan sonraki bakımları orada yaptırırsam olabileceğini söyledi yağ bakımı fiyatını sorduğumda yüksek fiyat verdiler açıkçası mağduriyetim giderilmedi bu teklifide sadece kapı kolları için sundular servis ışığı ve direksiyondan gelen ses için bir şey demediler

 • 23 Mart
  14:19

  Değerli Müşterimiz, Sn. Sami YÜKSEL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.