Renault Hatalı Üretim Parçadan Ücret Talep Ediyor..

Onur Cem Ş. |

2007 model Clio 3 aracımın silecek kumanda kolu kendiliğinden yandı. Bu sorunu yaşayan bir çok kullanıcı var. Böyle bir parçanın yanması kullanıcı hatası olamaz, mutlaka bir üretim hatası olduğunu düşünüyorum.

Aracın yanmasına bile neden olabilecek böyle bir hata varken, neden Renault bu araçları geri çağırıp bu parçaları değiştirmez? Bununla da kalmayıp parçanın yenisi için 700 TL ücret talep edip, aracın yaşı fazla olduğu için en fazla %10 indirim yapabiliyoruz diyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Cem Ş.
  03 Mayıs
  16:33

  Müşteri hizmetleri ile birkaç kere görüştük, genel olarak ilgisizler zaten. 2 yaşın üstünde Renault aracınız varsa hiçbir hak talep edemiyorsunuz. Hatalı üretim vb. Bir durum olsa bile 2 yıldan sonra bir sorun yaşarsanız yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Renault markasını hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum, hem Scenic hem de Clio modellerinde yaşadığım sorunların sonu gelmiyor. Bir daha kesinlikle Renault almayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim.

 • 01 Mayıs
  12:34

  Değerli Müşterimiz, Sn. Onur Cem Şenel;

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.