Merve Mehmet G. Teşekkür Mesajı

Kısa surede problemimle ilgili çözüm sunuldu.

Renault Hala Dönüş Yapmadı!

Merve Mehmet G. |

İkinci el olarak servis bakımlı olduğu için tercih ettiğim 2005 model Renault Megane 2 aracımda döner kontaktör arızası oluştu yaptığım araştırmaların sonucunda bu arızanın kronik bir sorun olduğu ve bu sorunun servis bakımını düzenli yaptıran araç sahiplerine ücretsiz olarak giderildiği gördüm Renault Mais'e attığımız şikayet başvurusunda bu konuya değindim ancak aradan 6 gün geçmesine rağmen ve araçla ilgili tüm bilgileri eksiksiz göndermeme rağmen hala bir dönüş olmadı. Ayrıca araçtaki diğer kronik sorunlar içinde başvuru yaptım direksiyon yıpranması kapı kollarının soyulması gibi bu konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Mehmet G.
  26 Ocak
  16:26

  Kısa surede problemimle ilgili çözüm sunuldu.

 • Merve Mehmet G.
  15 Ocak
  10:36

  Renault mais müşteri hizmetleri gerekli çalışmayı yaparak kısa bir süre içinde döner kontaktor parca değişimini onayladı kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Ermat Gaziemir servisinde parca değişimi kısa bir süre içerisinde gerçekleşecegi bilgisi tarafima iletilmiştir.

 • 07 Ocak
  09:18

  Değerli Müşterimiz, Sn. Merve Mehmet GEZGİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz