Renault Gündüz Farı Yok!

İbrahim A. |

Dacia kamyonetimden kamyonetten kurtarmak için Renault'un megan 3'ünü aldım. Gündüz farı Avrupa yasalarına göre olması lazımken 2013 model reno bu modelde yoktur. Avrupa araçlarında var burada satılanda, yok. Taktırmak istedim bayii 450 TL diyor.

Etiketler :

Far ve Sinyaller Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  04 Ocak
  11:41

  Geçen hafta 100 de yüz haklı olduğum ufak trafik kazasını istedim, ki bika, da yaptırayım. Yaptırdım ama sanki arabayı rehin alıyorlar kendilerini her türlü garen, ti verildiği halde biten aracı 6 saat sonra alabildim. Tabi bu arada tamir hanedeki personele diyecek hiçbir sözüm yok 10 üzerinden puan veririm. Muhatap alacak bir yetkili arıyorum beni satış müdürüne yolluyorlar bu kadar müşteriye önem vermiyorlar işte bu reno Biga reno nalırım ama bika, dan asla

 • İbrahim A.
  22 Aralık
  10:47

  Yaklaşım hiçde inandırıcı değil ÇÜNKÜ avrupa standartları,ında 2013 model bir aracın gündüz farı yok olan tek tipik örneği bu olsa gerek diye düşünüyorum.
  Trafikde en önemli olan bir ihtiyaç (Karşıdan gelene görünmek) karşıdan geleni fark etmek başka nasıl olur bayrak çıkarıp sallamakmı lazım sayın RENAULT

 • İbrahim A.
  29 Kasım
  15:47

  şu ana kadar kimse ilgilenmedi ilgileneceğinişde tahmin etmiyorum.Bende renault ile ilgilenmem gariiii

 • 24 Kasım
  15:01

  Değerli Müşterimiz, Sn. İbrahim ALTUNDAŞ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.