Renault Geri Dönüş Hortumu Sesi!

Aykut Özal G. |

Renault Fluence aracım 2011 model 29000 km'de dir. Aracımız servis bakımlıdır. Araç rölantide iken uğultu yapmakta. Az km yapmış olmasına rağmen Yetkili servisin tespit ettiği kronik sorun olan yakıt geri dönüşüm hortumu ve sol arka kapı gergi arızasını müşteri memnuniyeti altında değişimini talep etmekteyim.

Etiketler :

Yakıt Deposu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut Özal G.
  24 Mart
  09:51

  Öncelikle Florya Hedef şubesinde bulunan Müşfik bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bana her konu da yardımcı olmaktadır. Talepte bulunmadan önce servisteki ustaların değişmesi gerekir dediği parçanın, tesadüfen servis müdürü Ömer bey'in ilgilenmesi, örnek olarak kendi arabasında da bu ses mevcut olduğunu ve anlam veremediğim bir açıklama ile motorda her türlü değişikliğin ileride motora zarar verebileceğini tarafıma açıklamıştır. Bu açıklama ile ben Triger değişimini bile sakıncalı bulmaktayım. Ama tabi ki Mais'in önerdiği hertürlü bakım ve değişikliği gününde yapmaktayım. İyileştirilmiş bir parça olmasına rağmen hatalı bir üretim ya da hatalı montaj olma olasılığını atlıyorlar. Bu arabadan 4 tane var bizde ve tek bu arabada ses mevcut. 4 üde servis bakımlıdır. Maalesef parça Hatalıdır ve iyileştirilme görevini yerine getirememektedir. Ömer bey'in Mais'e yaptığı açıklamasına göre parçanın iyileştirilmiş bir parça olduğunu değişse bile sesin devam edeceğini söylemiş Ve parça değişimi onaylanmamıştır. İnternette bolca örnek gördüm parçanın değişip sıkıntının bittiğine dair. Araç rölantide uğultu yapması normal bir durum değil. Hortumu tutunca uğultu kesilmekte tutmayı bırakınca uğultu başlamaktadır. Bu normal bir durum ise Dİğer araçlarımda da çıkmalı. Aracımı başka bir serviste sizin yönlendireceğiniz bir teknik ekibin incelemesini istiyorum. Eminim değişim diyeceklerdir.

 • 16 Mart
  09:42

  Değerli Müşterimiz, Sn. Aykut Özal GÖDEKMERDAN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.