Serkan C. Teşekkür Mesajı

Renault Müşteri Hizmetlerine sağladığı destek için teşekkür ederim. Memnuniyetimi 1 Adet sıfır araç daha alarak pekiştirdim.

Renault Garantisi 6 Gün Önce Biten Aracın Alternatör Arızası!

Serkan C. |

Sahibi olduğum 2012 model, servis işlemleri Renault Yetkili Servisinde yapılmış 44.000 km'deki Kangoo aracımla seyir halindeyken araç akü arızası vermiş ve tam viraja girdiğimde direksiyon aniden sertleşerek neredeyse kaza yapmama sebep olacaktı. Aracımı hemen Yaşar yetkili servisine çektirdim. Alternatör arızası olduğunu ve yaklaşık 2.300 TL masrafının olduğunu belirttiler. 1 hafta sonra da parçanın üretimden kaynaklı olup olmadığını araştırmadan parça fiyatında %50 indirim sağlayabileceklerini belirttiler. Garantisi daha 6 gün önce bitmiş bir aracın böyle bir arıza yapması çok gülünç. Güvenerek daha geçen hafta sıfır bir araç aldığım firmadan bu sorunumun çözülmemesi çok kötü.

Etiketler :

Akü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan C.
  16 Nisan
  11:20

  Renault Müşteri Hizmetlerine sağladığı destek için teşekkür ederim. Memnuniyetimi 1 Adet sıfır araç daha alarak pekiştirdim.

 • 14 Nisan
  09:13

  Değerli Müşterimiz, Sn. Serkan COBANOGLU,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.