06 Nisan 2015

Renault Fren Disklerinde Sorun!

Aracımın balataları bitmediği halde disklerde çizik ve yalpalamalar oluştu. Balatalar bitmeden bunun olması Koç-mak oto Yomra şubesi tarafından balata arasına taş, toz kaçmıştır diye yorumlanarak garantiye girmediği iddaa edildi. Ayrıca balataların bitmediği servis tarafından teyit edildi. Henüz 1 yılı dahi dolmamış 13.000 km bir aracın diskleri bu hale geliyor ve servis sorumsuzca davranıp müşteriyi mağdur ediyorsa yazık. Balataların erken bitme şikayetinden kurtulmak için sert balata üret ve bunlar diskleri çizsin sonra bana doğa olaylarından dolayı çizilmiştir bahanesi üret. Milleti saf yerine koyma Renault.

Nurullah 2.106 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah 08 Nisan 2015

    Şikayetim ile ilgili 3 gün önce arandım dönüş yapılacağı söylendi sadece ve halen bekliyorum ne kadar ilgili alakalı bir firma olduğunu göstermeye devam ediyorsun Renault. Bu disklerdeki çizikler kesinlikle taş toz işi değil belli ki bir yerde hata var bu hatanın giderilmesini rica ediyorum.

  • Renault Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. NURULLAH BİLGİN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön