Renault Fluence Touch Ses Problemi!

Osman K. |

Aracım 6400 km'de Fluence Touch. Allah'tan, şirket aracı. 4 hafta üst üste servise gittim sol ana direkten, emniyet kemer tokalarından, sol cam fitillerinden inanılmaz ses geliyor. Sadece sol direkteki sesi çözebildiler o da 3. gidişimde.

Kemer tokaları değişti, fitiller değişti ama nafile. Yaklaşık 75.000 TL fiyat biçilen bir aracın bu şekilde sorun yaşatması çok acı. Eski bir Volkswagen kullanıcısı olarak Renault hakkındaki görüşlerimde yanılmamışım. Şu an konsol üzerindeki ekrandan dahi ses gelmeye başladı.

Sol camdan ve aracın sol ön kısmından da ses geliyor. Hangisi için servise gideceğimi şaşırdım artık. Gidilen her servis kayıp bir gün demek. Renault bu imajı nasıl yıkar bilmiyorum.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman K.
  28 Nisan
  17:31

  01-11 Mayıs tarihleri arasında yurt dışında olacağım. Bu tarihler arasında bana ulaşamazsınız. Tüm sorunların kalıcı olacak çözüleceğine dair pek umudum olmasa da 12 Mayıs itibariyle aramanızı bekliyor olacağım. İyi çalışmalar

 • 28 Nisan
  09:21

  Değerli Müşterimiz, Sn. Osman KOÇ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.