Renault Fluence Şanzıman Sıkıntısı!

Emre D. |

2011 Fluence dci + EDC araca sahibim, bugüne kadar tüm bakımları yetkili serviste yapıldı ve aracım şu an vites kutusunu kontrol ettirin uyarısı vermekte ve bende yetkili servis ERMAT'a aracımı götürdüğümde 3500 TL fiyat ile şanzıman beynini değiştireceklerini söylediler.

Bu güne kadar yetkili serviste bakımı yapılan araca iyi niyet garantisi adı altında ücret almadan aracımı onarmasını beklerdim, keza diğer firmalar bunu hep yapmakta. 2 adet Renault Fluence araç aldık Renault markasına güvenip ama pişman olduk. Yetkili kişilerden ilgi, alaka ve yardımcı olunmasını bekliyorum.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre D.
  25 Mayıs
  22:22

  Renault\'tan bir daha kesinlikle dönüş olmadı, anlayacağınız aracınızın garantisi dolarsa Renault kesinlikle çözüm üretmiyor, Renault marka araçlarımı da satıp, bir daha kesinlikle almamayı düşünüyorum...

 • Emre D.
  13 Mayıs
  16:58

  Renault Mais tarafından Cüneyt bey ile görüşme sağlamaktayız, ilgisi için teşekkür ediyorum. Diğer aşamalarda da site üzerinden gelişmeleri aktarmaya vermeye devam edeceğim.

 • Emre D.
  11 Mayıs
  16:00

  Firma tarafından henüz bir dönüş olmadı, iletişim bile kurmayan firmadan, şikayetime çözüm bulmasını beklemek sanırım hayal...

 • 09 Mayıs
  13:39

  Değerli Müşterimiz, Sn.Emre DOĞDU,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.