Renault Fluence Privilege Aracımın Koltuk Döşeme Sorunu Var!

Ali Y. |

2012 model Renault Privilage full bej deri döşemeleri olan aracımın Koltuklarına tertemiz su dahi dökülse leke bırakıyor. Bu modelde bu zamanda böyle kumaş seçiminin yanlışlığını biz tüketici olarak defalarca denememize yani aracı kobay olarak kullanıp döşemeci arkadaşlarla tespit ettik ve Renault firmasına iki kez şikayette bulundum tabiki çok ilgililer. Bana geri döndüler müşteri temsilciliğinden cevap bu konuda firmanın yapabileceği bir çözümün olmadığı.

Diyorumki bu kronik bir sorun bir çok büyük firma aracı geri çağırıyor telafi yoluna gidiyor siz niçin halledemiyorsunuz bunları bu konuda yapılabilecek bir durumun olmadığı söyleniyor. Renault kendi kullandığı kumaş sorununu dahi çözemiyor.

Etiketler :

Koltuk Döşeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Y.
  11 Şubat
  16:21

  Arkadaşlar Herkese Standart cevap veriliyor arayacak deniliyor çözüm bulunacak deniliyor kesinlikle arayan soran yok arkadaşlar bu firma garantili ve ayıplı bir ürüne çözüm bulamıyor veya aracı nasıl olsa sattım görüşü ile ilgilenmiyor.

 • Ali Y.
  23 Ocak
  19:41

  Firmanın cevabının üstünden bir hafta geçti ama arayan soran yok zaten çözmesini beklemiyorum artık böyle sorunları ancak büyük firmalar çözebilir artık şüphem var ve yanılmadığımıda düşünüyorum

 • 15 Ocak
  16:56

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ali YURDUSEVEN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.