Renault Fluence Marka Araç Aldığım İçin Çok Pişmanım.

Aykut G. |

2011 Mart ayınca fluence marka otomobil satın aldım, fakat ilk probleminde servise götürdüm. Arabadan ses geliyordu. Sakarya ernaz plazada usta adı altında biri geldi ve arabada bir şey olmadığını söyledi. Sonrasında orada bulunan ve araçlarını bekleyen müşterilere sordum bakar misiniz ses var mı, yok mu diye. Onlarda sesin geldiğini fark ettiler. Bu muameleden sonra bir daha kesinlikle Renault servisine götürmedim aracımı ilgi alaka sıfır. Özel servislerde yaptırmak zorunda bırakıldım.

Sene 2016 aracımın direksiyonu soyulmuş halde, kapı alt kısımlarında bulunan bağlantı kısımları kendi kendine çıkmakta ve elimle içeriye sokmaktayım. Aracın bagaj kısmında plastik delik kapatıcılar deliklerle denk gelmiyor ve her fırsatta düşüyor. Aracın muadili diğer markalarla karşılaştırıyorum ve acayip acayip sesler geliyor aracımın konsolundan. Kapı menteşelerinden çıt çıt sesler geliyor yazık...

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yol Yardım Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut G.
  01 Eylül
  18:25

  sürekli müşteri yetkilimiz sizinle iletişime gecicek diyorlar ve henüz beni arayan olmadı. Numaram 05413048092 tekrar belirtiyorum bu konudada yetersizliginiz ortaya çıkıyor hemen

 • 09 Temmuz
  15:06

  Değerli Müşterimiz, Sn. Aykut G.;

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • Aykut G.
  02 Temmuz
  18:43

  Aracim plazada show arabasiydi ve ellerinde sadece hazır fluence o olduğu için satin aldık. Kapi menteseleri berbat durumda Şu anda on iki kapininda menteselerinden sesler gelmekte. Bu araç plazada kim bilir kaç kisi tarafından kaç kez acip kapatildi. Renault firmasi bunu duzeltmesi gerek. ücretsiz sorunumun cozulmesini talep ediyorum.