Renault Fluence Bva Otomatik Vites Hatası.

Barış S. |

Aracım 2010 Renault Fluence Bva otomatik vites. 60.000'de. Aracımı sabahları hareket ettirdiğimde vites geçişlerinde arkadan vurulmuş gibi bir ses geliyor. Araç vitesi boşa yada 3. vitese atıyor. Uyarı ekranında "vites kutusunu kontrol ettir ibaresi çıkıyor.

Durup aracı stop ettikten sonra tekrar çalıştırdığımda uyarı metnini vites kutusunu kontrol ettir göremiyorum. Ekranda kırmızı uyarı ışıklarından birisi yanmıyor. Bu arızanın kronik olduğu söyleniyor. Kronikse neden servisler ücretsiz yapmıyor. Yapılan hatalar müşteriye mi kesiliyor. Umarım birileri beni dikkate alır ve sorunumu çözerler.

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış S.
  27 Kasım
  22:29

  renault merkezden bölge sorumlusu hatice hanım, edremit akkaş otomotivten müşteri temsilcisi pınar hanım ve ustamız rıdvan beye çok teşşekür ederim sorunumu çözdüler ve benimle yakından ilgilendiler inşallah sürekli aynı çizgide ve üzerine katarak ilerlerler.

 • Barış S.
  07 Kasım
  08:22

  renault firması bir kere bile benimle görüşmedi

 • 31 Ekim
  15:51

  Değerli Müşterimiz Barış SAYDAM,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.