Hüseyin D. Teşekkür Mesajı

Bursa karoto sorunumuzla ilgilenmiştir sorunla kalmayıp aracı iç dış yıkayarak öyle teslim etmişlerdir araç eskisinden iyi oldu teşekkür ederiz.

Renault Fluence Aracımda Vitesler Geçmiyor.

Hüseyin D. |

2011 model Renault Fluence 1.5 dci Business aracımda vites kutusunu kontrol ettiriniz diye arıza uyarısı geldi. Biraz mesafe yaptıktan sonra 1-3-5 vites gitti araç 2.vitesten 4. vitese geçiyor ve bu esnada aracı bir hayli zorluyordu. Hemen aracı yakındaki bir yetkili Renault servisine götürdüm arıza yazılımsal deyip bir şeyler yaptılar arızayı giderdiler 1 km sonra yine aynı sorunla karşılaştım.

Tekrar gittiğimde ise sorunun donanımsal bir sorun olduğunu söyleyip şanzımanın ineceğini ve 2 bin lira istediklerini söylediler. Bu araba daha 4 senelik bir araba ve 80bin'de ne ucurumdan düştü ne'de hor kullanıldı internette bu sorunu arastırdığım zaman herkeste aynı sorunu gördüm.

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  13 Mart
  17:31

  Bursa karoto sorunumuzla ilgilenmiştir sorunla kalmayıp aracı iç dış yıkayarak öyle teslim etmişlerdir araç eskisinden iyi oldu teşekkür ederiz.

 • Hüseyin D.
  07 Mart
  14:24

  Bursa Karoto Araçtaki sorun giderdi, ilginizden dolayı teşekkür ederim.

 • 23 Şubat
  08:37

  Değerli Müşterimiz Sn. Hüseyin DÖNMEZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.