Renault Enjektörlerinde ki Problemi Garanti İçerisine Almadı!

Nusret H. |

Renault kullanan bu markaya hizmet ve emeği geçen bir kişiyim son günlerde yaşadığım aracımda ki enjektör ve müşteri hizmetlerinden dolayı çok sevdiğim Renault'tan vazgeçme aşamasına geldim. 2011 Model Latitude aracım garanti süresince defalarca aynı arızadan dolayı servise gittim program atıldı sorun giderildi denildi. Garanti bittikten sonra 2 adet enjektörünüz de problem var dediler. Gençler sağ olsunlar ellerinden geleni yaptılar ama Renault müşteri hizmetleri ve garanti bölümü bu aracın arkasında durmadı.Böyle büyük bir firmaya yakıştıramadım. Birçok Latitude araçta da aynı problem yaşanıyor ve en kolay kaçamak cevap veriliyor: YAKIT.Böylesine büyük bir firmaya yakışmıyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nusret H.
  19 Eylül
  09:57

  Ben şikayetimi bildirdim herkes görsün neler ile karşılacağını bilsin diye firmanın çokta umrunda zaten sizin benim şikayetimi onlara iletmeniz gerekmezdi yine aynı duyarsızlık ilettinizde neoldu ne arayan var ne soran işte Renault bu değilmi hepsi bu kadar. Şikayetvar.com çalışanlarına teşekkür ederim Renault'tan daha duyarlı olduğunuz ve bu imkanı sağladığınız için.

 • 18 Eylül
  10:44

  Değerli Müşterimiz, Sn. NUSRET HARAS

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.