Renault Eksik Donanımı Ücretle Satıyor.

Mehmet Azmi Ö. |

1989 yılında emekli olan bir Assubayım. 1973 yılından itibaren devamlı araç kullanıyorum. Kullandığım değişik araçlar içinde Renault 12 ve 11 GTS oldu. 1980 yılında aldığım İkinci aracım 1976 SW. aracında hararet göstergesi yoktu ve ben ilave bir hararet göstergesi taktırmış, bu sayede bir kaç kez motor yenilemekten kurtulmuştum.

06 Şubat 2014 günü 2012 Fluence bussines diesel EDC aldım. Sisi farı, kol dayama, bluetooth yoktu. Eksik donanımları tamamlamak için gittiğim Mais Serviste, yalnızca bluetooth montajı için 780 tl. veya komple olarak 1600 tl. talep edildi. Renault markasının, 43 yıldır Türk Vatandaşlarına uyguladığı, eksik donanımı ayrı bir ücretle satma prensibini kınıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Azmi Ö.
  17 Şubat
  22:02

  Şikayetime aynı gün, \"müşteri temsilcimiz sizi arayacaktır\" yanıtı geldi ama halâ beklemekteyim. Cevaptan kaçınmaktan ziyade çözüm için öneri beklerdim. Aracı en kısa zamanda satmayı düşünüyorum.

 • 13 Şubat
  15:59

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mehmet Azmi ÖNTÜRKLER

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.