Renault Edc Sorunu!

Arda K. |

2011 model flence dynamıque EDC aracımda 50000 km den beri süre gelen şanzıman arızasını Ankara Mais görmezden geldi ve ses yapmasının normal olduğu bilgisini verdi servis ilgilenmedi yok randevu alın yok bunu yapın diyerek yolladılar.

Geçen süre zarfında en az 50 kez gittim servise sonuç aynı şu an aracım 92000 km de bugün şanzıman 1,3,5 vitesleri arasında geçiş yapmıyor. 2,4,6 arası geçiş yapıyor. Servisin tutumu ilgisizliği o kadar para vermemize rağmen insan muamelesi göstermeyen garanti süremi geçirttiler ve şu an şanzıman beyni için 3500 TL vites geçişlerini sağlayan motor için 1600 TL fiyat veriyorlar.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda K.
  20 Aralık
  01:52

  Yalandan yazılan cevaplar ile milleti kandırmayın. Sizin gibi ciddiyetsiz düzenbaz firma olmaz olsun.

 • Arda K.
  20 Kasım
  05:31

  Bu şikayetim sonuca ulaşmamıştır. Ne bu firmadan araç alın ne de aldırın.

 • Arda K.
  01 Haziran
  13:56

  Firmadan ne telefon geldi ne de ses çıktı Volkswagen golf marka araç siparişi verdim ve Renault\'a karşı hukuk mücadelemi başlattım. Her yerde kötü referans olmak için tüm gücümü çevremi bağlantılarımı kullanacağımdan hiç şüpheniz olmasın Renault kadar sorumsuz ürününün arkasında duramayacak kadar korkak firma yoktur. Araç alacaklar düşünmeden vazgeçsin.

 • Arda K.
  26 Mayıs
  15:26

  Bugün Renault \"Caş\" servise gittim aracımı bilgisayara bağladıklarında debriyaj balata arızası göründü. \"Caş\" servisteki Sevcan hanıma özellikle ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Ancak Renault genel müdürlükle yapılan telefon görüşmesinde müşteri memnuniyeti açısından hiçbir taviz verilmemiştir. Garantiden onarım yapılmayacağı bildirilmiştir. Otomatik vites bir aracın debriyaj balatası na kullanıcı nasıl hasar verebilir anlamış değilim. Bu sitede onlarca EDC problemi var iken Renault EDC modellerinde kronik sorun olduğunu kabul nasıl kabul etmez. Konuyu Hukuki sürece taşımaya kararlıyım Renault Genel Müdürlük tamamen ilgisiz ve müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir kurumdur. Tüketici hakem heyetine buradaki şikayetlerin emsallerini çıktı alıp gideceğim. Aracımın onarılıp tarafıma iade edilmesi için elimden gelen her şeyi deneyeceğim. Genel Müdürlüğün haberi olsun. Tekrar ifade ediyorum \"Caş\" servisin hizmetinden çok ama çok memnun kaldım Sorun Renault Genel Müdürlükte\'dir.

 • 25 Mayıs
  09:13

  Değerli Müşterimiz, Sn. Arda KÜRÜMOGLU,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.