Renault Döner Kontaktör ve Yağmur Sensör Arızası.

Tayfun Y. |

2003 model Renault Megane 2 HB aracım var aracımdan çok memnunum ama sürekli aracımda hava yastığı lambası yanıyor ve yağmur sensörü ses yapıyor. Araştırdım direksiyonun içinde bulunan döner kontaktör arızasıymış bu Megane ikiler de sürekli yaşanan kronik arızalarıymış ve kullanıcıdan kaynaklı bir arıza değildir. Lütfen mağduriyetimi giderebilir misiniz? Ailem ile binmekten korkuyorum hava yastığı patlayacak diye.

Etiketler :

Hava Yastığı Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun Y.
  12 Ocak
  13:07

  Bugün servise gittim servis km bakımı yaptırman lazım yoksa sorununu çözemeyiz dediler. Benim km bakımına daha 6000 km var. Ben 6000 km 1 yılda yapıyorum. Zamanı gelmeden neden bakım yaptırayım ki. 1 yıl boyunca ben bu araca bu şekilde mi bineyim. Benden kaynaklanan bir arıza değildir bu. Başka firmalar binlerce hatalı araçlarını geri toplatıp yapıyorlar bu haberleri televizyonlarda sosyal medyada duyuyoruz. Bana yardımcı olmadılar. Bakım yaptırma şartı koştular. Zamanı gelmeden bakım yaptıramam neden boşuna para verip bakım yaptırayım.

 • Tayfun Y.
  05 Ocak
  19:09

  SORUNUM ÇÖZÜM SÜRECİNDE RENAULT İLGİLENİYOR..

 • 30 Aralık
  16:35

  Değerli Müşterimiz, Sn. Tayfun YILMAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz