26 Ocak 2015

Renault Döner Kondaktör Arızası.

17/01/2015 tarihinde döner kondüktör arızası nedeniyle; 4077 sayılık t. h. k. K'nun 6 maddesi uyarınca ve iyi niyet kapsamında değiştirilmesi talebinde bulundum. 19/01/2015 tarihinden yetkili servis tarafından arandım; araç şase bilgisi soruldu ve geriye dönüş yapılacağı söylendi. Ancak o gün bu gündür geriye dönüş gerçekleşmedi. Bu nedenle araca herhangi bir müdahalede bulunduramadım. Airbag sistemi devre dışı ve bu güvenlik açısından risk teşkil etmektedir. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz geri dönüşün ivedi bir şekilde yapılmasını temenni ediyorum.

Salih 921 Okunma

Cevaplar

  • Salih 31 Ocak 2015

    Çarşamba günü servis danışmanı aradı. Aracın servis geçmişi düzenli olmadığı için arızanın ücretsiz giderilmesinin mümkün olamayacağını ancak % 5 parça ve işçilik indirimi yapbileceklerini söylediler. ( Şaka gibi) Birde sağolsun danışman arkadaş ikinciel otomobil alırken servis kaydının olmasına dikkat etmem kkonusunda bana tavsiyelerde bulundu. Böylesine lakayt bir tutumla bugüne kadar hiçbir firmda karşılaşmadım. Hak arama mücadelesine sırasıyla fransa Renault, sanayi ve tic. Bakanlığı ve tüketici mahkemesi olarak devam edeceğim. Kurumsal bir firma zannettiğim Renault mais malasef merdiven altı işletme mantığı ile davrandı. Profesyonellikten uzak, müşteri odaklı olmayan bir süreç izlemiştir.

  • Renault Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz Sn. Salih Zeki İNCE, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön