Renault Döner Kondaktör Arızası.

Salih Zeki İ. |

17/01/2015 tarihinde döner kondüktör arızası nedeniyle; 4077 sayılık t. h. k. K'nun 6 maddesi uyarınca ve iyi niyet kapsamında değiştirilmesi talebinde bulundum. 19/01/2015 tarihinden yetkili servis tarafından arandım; araç şase bilgisi soruldu ve geriye dönüş yapılacağı söylendi. Ancak o gün bu gündür geriye dönüş gerçekleşmedi. Bu nedenle araca herhangi bir müdahalede bulunduramadım. Airbag sistemi devre dışı ve bu güvenlik açısından risk teşkil etmektedir. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz geri dönüşün ivedi bir şekilde yapılmasını temenni ediyorum.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih Zeki İ.
  31 Ocak
  18:02

  Çarşamba günü servis danışmanı aradı. Aracın servis geçmişi düzenli olmadığı için arızanın ücretsiz giderilmesinin mümkün olamayacağını ancak % 5 parça ve işçilik indirimi yapbileceklerini söylediler. ( Şaka gibi) Birde sağolsun danışman arkadaş ikinciel otomobil alırken servis kaydının olmasına dikkat etmem kkonusunda bana tavsiyelerde bulundu. Böylesine lakayt bir tutumla bugüne kadar hiçbir firmda karşılaşmadım. Hak arama mücadelesine sırasıyla fransa Renault, sanayi ve tic. Bakanlığı ve tüketici mahkemesi olarak devam edeceğim. Kurumsal bir firma zannettiğim Renault mais malasef merdiven altı işletme mantığı ile davrandı. Profesyonellikten uzak, müşteri odaklı olmayan bir süreç izlemiştir.

 • 26 Ocak
  15:27

  Değerli Müşterimiz Sn. Salih Zeki İNCE,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.