Renault Direksiyon Simidi, Vites Topuzu Soyulmalar Meydana Geldi!

Hakan G. |

2008 Model Renault Scenic aracımın direksiyon simidi,vites topuzu,ön kapıların içeriden tutma kolları,cam kumanda panel yerleri soyulmaktadır. Daha önce de 0 km olarak aldığım 2004 model Megane 2 de de aynı problem vardı. Sattığım ana kadar tüm bakımları yetkili serviste yapılmasına rağmen, yaptığım girişimlerde ayıplı malı kabul etmeyip kullanıcı hatası demişlerdi. Bu aracımı 2. el olarak aldım ve aynı problemler fazlasıyla bunda da mevcut. Benden önceki sahibi garantisi bittikten sonra bakımlarını ustasına yaptırdığı için, ben şimdi Mais e gidip böyle böyle desem zaten dikkate almazlar. Servis bakımlı eski aracımı umursamamışlardı.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Vites ve Kutusu Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan G.
  24 Ekim
  11:18

  Maisin çözümü;
  Bizim sattığımız araçlar 3-5 sene sonra yipranir bu normaldir.Dusuk kaliteyle urettigimiz araclarimizin ic donanimini ucreti mukabilinde yetkili servislerimizde degistirebilirsiniz.
  Tesekkurler Renault Mais.
  Sanirim bu son Renault um...

 • Hakan G.
  23 Ekim
  17:03

  Maisin çözümü;
  Bizim sattığımız araçlar bu kadar yipranir yani 3-5 sene sonra dusuk kaliteyle urettigimiz ic donanimini ucreti mukabilinde yetkili servislerimizde degistirebilirsiniz.Tesekkurler Renault Mais.
  Sanirim bu son Renault um...

 • Hakan G.
  17 Ekim
  17:00

  İnanilmaz kisa surede benimle temasa gecildi.Yonlendirme yapildi.Hizli ve etkin iletisim icin Mais Genel Merkezi tebrik ve tesekkur ediyorum.Simdi top Ankara Mais te.Bakalim gonlumu alabilecekler mi?

 • 14 Ekim
  09:44

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hakan GÜNER,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.