27 Mayıs 2016

Renault Direksiyon Simidi Soyulması!

2013 model garantisi devam eden aracımın 05.11.2014 tarihinde 10.500 km'deki aracımın direksiyon simidi soyulmadan dolayı garantiden değiştirildi. Fakat yeni takılmış direksiyon simidi de soyulmaya başlayınca 20.05.2016 tarihinde daha önce değişimin yapıldığı Antalya Renault dakik servisine gittim direksiyon simidinin fotoğraflarını çekip tarafıma bilgi vereceklerini söyleyin beni gönderdiler.

Geri dönüş olmayınca servisi tekrar arayınca direksiyon simidindeki soyulmanın yüzükten olabileceğini Renault firmasının bu soyulmayı ürün hatası olarak kabul etmeyip kendilerine ödeme yapmayacağını söyleyerek değişimi reddettiler. Aracımın daha 25.600 km de olmasına rağmen direksiyon simidinin 2. kez soyulmasının direksiyon simidinin arka tarafında bulunan bir noktadan soyulma başlaması nasıl yüzükle olabilir anlamış değilim, kusurlu direksiyon simidinin garanti kapsamında değişimini talep ediyorum.

Mehmet 137 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Haziran 2016

    Sayın Renault Mais müşteri hizmetleri 12 gündür hala aramanızı beklemekteyim müşterilerinizle bu kadar ilgisiz alakasız olmanız hiç hoş değil.

  • Mehmet30 Mayıs 2016

    3 gün geçti müşteri hizmetleri yetkilisi benimle irtibat kurmadı.

  • Renault Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.MEHMET İ., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön