08 Eylül 2014

Renault Direksiyon, Kapı Kolu Ve Vites Topuzunda Soyulma!

2006 model Renoult Megane 2 aracımın kapı kolunda, direksiyon simidinde ve vites topuzunda soyulmalar var. Megane 2 kullanıcıları ile yaptığım görüşmelerde aynı sorunun kendilerinde de olduğunu ve bu sorunun megane 2 nin kronik problemi olduğunu öğrendim. Bundan önceki arabam 1998 model megane 1 di ve böyle sorunları hiç yoktu. Renolut Mais ile irtibata geçtim fakat bir sonuç alamadım. Üretim hatası olduğu aşikar olan direksiyon simidi, vites topuzu ve kapı kollarının ücretsiz olarak değiştirilmesi için sizlerden yardım istiyorum.

Fuat 2.584 Okunma

Cevaplar

  • Fuat 15 Eylül 2014

    11.09.2014 tarihinden bu güne kadar herhangi bir irtibat kurulmamıştır.

  • Fuat 11 Eylül 2014

    Sayın Şİkayetvar.com yetkilileri; "Değerli Müşterimiz, Sn. Fuat KESKİN Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri" cümlesinde olduğu gibi tarafımla irtibata geçilmiş ve şikayete konu hususların (kapı kolu, direksiyon simidi ve vites topuzu) toplam maliyetinin 1200 Tl olduğu, aracımın bakımını Renoult Yetkili Servisinde yaptırmam kaydı ile bu ücretin yarısını ödeyerek sorunların giderilebileceğini söylediler. Daha önceki dilekçemde de belirtiğim üzere Bahse konu problemler ister yetkili servis bakımlı olsun ister özel servis bakımlı olsun bütün Megan 2 lerde mevcut, aracın malzeme kalitesizliğinden kaynaklanan bir üretim hatasıdır. Bu nedenle yapılan bu teklifin benim açımdan kabul görmesi söz konusu değildir. Renoult Mais ticari bir firmadır ve elbette para kazanmak amacındadır. Ama bir markanın kendi hatasını neyse %50 sini biz ödeyelim, gerisini sizden tahsil ederim mantığı ile kapatmaya çalışması kabul edilemez. Bu nedenle yaptığım başvurunun olumsuz olarak neticelendiğini bildirmek isterim. Saygılar Fuat KESKİN

  • Renault Temsilcisi08 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Fuat KESKİN Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön