14 Temmuz 2015

Renault Dijital Gösterge Arızası Ve Servislerin Ücret Talebi!

2013 Eylül'de 2.el olarak aldığım 2004 scenic'in Geçen hafta gösterge paneli arızalandı. x adlı servisi aradığımda 1600 TL'değişim bedeli istendi. Ancak yaptığım araştırmada bu arızanın kronik olduğunu ve ücretsiz değişim yapanların olduğunu gördüm. Fakat servis incelemesinde aracın benden önceki sahibi tarafından düzenli olarak servise girmediği için ücretli değişim olacağını ancak bundan sonrası için periyodik bakım ve arızalarda servise götürmem konusunda taahhüt verirsem ücretsiz olacağını söylediler. 2, serviste aynı bahane ile 1100 TL fiyat istedi. Benden önceki kullanıcının düzenli servise girmemesinin bedelini Renault bana ödetmektedir. Bu bahane çok komik.

Ahmet 3.426 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Temmuz 2015

    Şikayetimle ilgili bugün arandım. Ancak olumsuz yanıt aldım. Şunu gördüm ki daha öncesinde bile Renault'un düzenli servis müşterisi olmanız önemli bir "Renault kriteri" değil. Aracın düzenli servis müşterisi olması gerekiyormuş. İlk aracım Sıfır Renault'tu ikinci aracımda Renault. Ancak üçüncü kesinlikle olayacak. Koskoca Renault araçtaki kronik arızayı kabulleniyor ancak "indirim" yapmak için bir sürü kriter çıkarıyor. Söylenecek fazla söz yok.

  • Renault Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn.Ahmet Murat YARICI Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön