Kaya E. Teşekkür Mesajı

Renault`a müşteri memnuniyetini ön planda tutan, her zaman kullanıcısının yanında olduğunu hissettiren yaklaşım ve tutumlarından dolayı teşekkür ederim.

Renault Deri Vites Topuzu Deforme Oldu!

Kaya E. |

Çocukluğumda T***, B*** ve 19 E**** ile başlayan, daha sonrasında Megane 2 ile devam eden Renault hikayem ve bağlılığım şu anda Megane 3 coupe ile devam etmektedir. Aracım 2010 model olmasına rağmen ve deri vites topuzunun daha dayanıklı olmasına rağmen, fiyat farkı ve prestij unsuru olmasına rağmen aracın deri vites topuzu deforme olmuş ve yırtılmıştır. Aracımın bütün bakımları yetkili servislerde yapılmıştır. Yıllardır süre gelen Renault bağlılığımdan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımınızdan dolayı bir sefere mahsus vites topuzunun garanti kapsamında değiştirilmesi ve mağduriyetimin giderilmesi için yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaya E.
  16 Ağustos
  12:48

  Renault`a ve yetkili servisi Kapanlar`a çok teşekkür ederim. Özellikle servis çalışanı Sinem Hanım`a yaklaşım ve yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederi. Gerçek müşteri memnuniyeti böyle sağlanır.

 • Kaya E.
  11 Ağustos
  16:07

  Renault`a müşteri memnuniyetini ön planda tutan, her zaman kullanıcısının yanında olduğunu hissettiren yaklaşım ve tutumlarından dolayı teşekkür ederim.

 • 11 Ağustos
  11:38

  Değerli Müşterimiz, Kaya ERGÜL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz