26 Ekim 2016

Renault Clio Grand Tour Extreme 2011 Aracımın Teyp Tuşları Soyuluyor!

2011 Model Renault Clio Grand Tour Extreme arabamda bulunan orijinal teybe ait normalde siyah renkli olan tuşların çeşitli nedenler ile boyalarının akması ve/veya soyulması yüzünden tuşlar bembeyaz durmakta ve üzerilerinde bulunan yazılar okunmamakta. Bu husus siyah bir iç donanıma sahip. Arabada çok kötü görüntü yaratmakta. Aracın bu gibi üretim kaynaklı hataları yetkili servislerde kullanıcı hatası olarak nitelendirilip sadece tuş takımı için ücretler talep etmekteler.

Tuş takımının böylece soyulması kullanıcı hatası değil tamamen üretim sorunu olarak hatta bu modellerin hastalığı olarak nitelendirilirken ücret talep edilmesi böylece kurumsal bir şirkete yakışmayan bir durumdur. Aynı sorun farklı marka arabalarda da yaşanmakta olup, yetkili servislerde müşteri memnuniyeti adına ücretsiz değişim yapılmaktadır. Yetkililerin buna karşı müşterileri mağdur etmemeleri rica olunur.

Ufuk 2.020 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 08 Kasım 2016

    Konu ilgili irtibata geçildi ve böylesine büyük bir firmaya yakışmayab bir çözüm ile teklif sunuldu. B sorunun kullanıcı hatası olduğunu ancak araca genel bakım yaptırırsam bu sorunu giderebilecekleribi söylediler. 2000 TL'lik bir bakımmış çok şükür ki %20 indirim varmış:) böylesine saçma böylesine komik bir savunma ve çözüm görmedim. Teyp in bakımla alakası nedir? Kaldı ki Renault gibi bir firma kendi ayıplı malını değişmekten maliyetinden kaçarken benim 500 TL'lik bir bakıma 2000 TL vermemi beklemiyorsunuz sanırım! Lütfen insanları cahil yerine koymayın ve bu ayıplı malın gereken değişimini yapmanızı rica ediyorum aksi durumda tüketici hakem heyetine kadar gideceğim!

  • Renault Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.UFUK S., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön