Renault Clio Aracımın Radyo Tuşları Soyuldu.

Hüseyin C. |

2010 model Renault Clio 3 Tom Tom Edition model bir araca sahibim. Aracımı ne kadar dikkatli kullansam da teyp tuşları soyuldu. Servisten değişim talep ettim fakat 360 TL civarında bir ücret istendi. Aracımdan çok memnunum lakin aracımdaki bu soyulmalar canımı sıkmakta. Arabama her binen arkadaşımın Renault işte ne bekliyorsun ki şeklindeki ifadeleri beni markadan soğutmakta.

Bir tomar para verip aldığım aracımın daha 4 yaşında soyulmaları olması beni Son derece uzuyor. Lütfen mağduriyetimi giderin. Aynı sorun direksiyonunda da mevcut lakin elimden hiçbir şey gelmiyor. İnsanların Renault marka hemde 2010 model aracımın malzeme kalitesi ile dalga geçmesi beni üzüyor. Lütfen değişim yapınız.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi Direksiyon Konsol ve İç Aksam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin C.
  30 Aralık
  10:40

  Biraz önce renault tarafından tekrar arandım ve değişim talebim kabul edildi.Firma yetkililerine ve markaya ilgılı tutumundan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Hüseyin C.
  19 Aralık
  20:30

  Renault tarafından serviste yapılan tespitten sonra arandım ve aracımı ancak periyodik bakıma götürürsem o zaman değişim yapacaklarını ilettiler.Sizce arabanın yağ-hava filtresi vb elemanlarıyla teyp soyulmasının ne alakası var?Basbaya ayıplı mal. 2001 model VW GOLF aracım vardı ve hiç bir yerinde en ufak bir soyulma deforme yoktu ve araç 220000deydi.Bu diretmeden dolayı bir daha Renault araç tercih etmeyeceğim.Teybin soyulan yerlerinin fotoğraflarını çektim tüm sosyal medyada paylaşarak insanların bu malzeme kalitesinde araç üretip daha 4 yaşında iken orası burası soyulan her yerinden gıcırtı tıkırtı gelen bu markanın araçlarını tercih etmemeleri için elimden gelen herşeyi yapacağım. Renault bir teyp çerçevesi ile hiç bir şey kaybetmezdi fakat beni kaybetti.Teyp soyulmasın diye hiç bir yerine dokunmadan kullanmaya çalışıyoruz.Sadece teyp olsa neyse deri direksiyonu daha fazla soyulmasın diye kılıfla kullanıyorum.Ben sunulan çözümden memnun kalmadım.Durumu Renault Fransa\'ya fotoğraf ve mail ile ileteceğim.

 • Hüseyin C.
  18 Aralık
  13:35

  Renault tarafından serviste yapılan tespitten sonra arandım ve aracımı ancak periyodik bakıma götürürsem o zaman değişim yapacaklarını ilettiler.Sizce arabanın yağ-hava filtresi vb elemanlarıyla teyp soyulmasının ne alakası var?Basbaya ayıplı mal. 2001 model VW GOLF aracım vardı ve hiç bir yerinde en ufak bir soyulma deforme yoktu ve araç 220000deydi.Bu diretmeden dolayı bir daha Renault araç tercih etmeyeceğim.Teybin soyulan yerlerinin fotoğraflarını çektim tüm sosyal medyada paylaşarak insanların bu malzeme kalitesinde araç üretip daha 4 yaşında iken orası burası soyulan her yerinden gıcırtı tıkırtı gelen bu markanın araçlarını tercih etmemeleri için elimden gelen herşeyi yapacağım. Renault bir teyp çerçevesi ile hiç bir şey kaybetmezdi fakat beni kaybetti.Teyp soyulmasın diye hiç bir yerine dokunmadan kullanmaya çalışıyoruz.Sadece teyp olsa neyse deri direksiyonu daha fazla soyulmasın diye kılıfla kullanıyorum.Ben sunulan çözümden memnun kalmadım.Durumu Renault Fransa'ya fotoğraf ve mail ile ileteceğim.

 • 16 Aralık
  11:03

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hüseyin Cebecioğlu

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.