22 Ocak 2014

Renault Clio Aracımın Direksiyon Simidi Sorunu Giderilmiyor

Renault Icon 4 direksiyon simidinin siyah Pvc kısmında bir kalkma var. Eliniz bariz çıkıntıya takılıyor. Ankara Mais servisine aracı götürdüm, sorunu gösterdim. Sorunu kabul edip direksiyonun değişmesi gerektiğini söyleyip randevu verdiler.

Tekrar gittiğimde usta bakıp bunda bir sorun yok birşey yapamayız dedi. Direksiyonda bariz bir sorun olduğu konusunda ısrar ettim. Usta hatayı gördüğü hatta dokunduğu halde sıkıntıyı kabul etmedi. Satış Müdürleriyle görüşmek istedim onunla görüştüğümde bu hata yeni Clio'ların çoğunda var haklısınız fakat birşey yapamayız dedi. Olayı merkeze bildirdiklerini söylediler ve yaklaşık 3 haftadır gidip bilgi aldığım halde geri dönüş yapılmadı.

Kartal 525 Okunma

Cevaplar

  • Kartal 11 Şubat 2014

    aracımın direksiyon simidi en sonunda değiştirildi fakat ani kavramalarda hala elimi kesiyor. değiştirilen parça diğerine nispeten daha düzgün bir direksiyon simidi. bu çıkıntı genel bir problem olduğu için müşteri hizmetleri ar-ge bölümüne sorunu ilettiklerini söylediler. genel olarak müşteri hizmetlerinden memnunum gökçe hanım gayet ilgili davrandı fakat maisten tuğçe hanım'ın daha fazla müşteri memnuniyeti çerçevesinde yaklaşmasını dilerdim. netice olarak bu bir tasarım hatasıdır. clio'nun genel olarak böyle bir sorunu var onun dışında hiçbir problem yaşamadım ve gayet memnunum. umarım sonraki tasarımlarında daha dikkatli olurlar. aracı bu şekilde kullanmaya devam etmekten başka bir yol gözükmüyor.

  • Kartal 25 Ocak 2014

    benimle iletişime geçildi fakat sorunuma kesin bir çözüm geliştirilemedi. bütün araçlarında aynı hatanın olduğunu söylüyorlar fakat bunu söylemerken bir sıkıntı duymuyorlar. sanki normal bir durummuş gibi bahsediyorlar. ayrıca geri dönüş yapılacağı söylendiği halde hala geri dönüş yapılmadı bekliyorum.

  • Renault Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Kartal TURHAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön