Renault Clio Aracı Aldığımdan Bu Yana Sorun Yaşıyorum.

Emre Ş. |

22.09.2014 tarihinde Sancaktepe Atılgan Otomotiv'den Clio marka araç satın aldım. 2. gün araçtaki sorunlar nedeni ile servise gittim. Servis de bu sesler zamanla gider daha motor açılacak parçalar kaynaşacak vs dediler beni postaladılar oradan.

1 buçuk ay geçmesine rağmen hala sesler devam ediyor araç şuan 1250 km'de. Ön takımdan kalkışta sesler geliyor setlerden geçerken sanki ön takım çıkıp gidecekmiş gibi sesler geliyor. Arka kapı ve bagaj kapısından gelen sesler insanı Bakırköy'e göndermek için yeterli seviyede kapı resmen oynuyor. Alternatör kayışından gelen uğultu hiç gitmedi zamanla dahada artarak devam ediyor. Benzinli olduğu halde dizelden daha sesli çalışıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ş.
  21 Kasım
  10:58

  3 KEZ SERVİSE GÖTÜRMEME RAGMEN HALA SORUNLARIM ÇÖZÜLMEDİ SORUNLARI GİDEREMEDİLER ÜSTÜNE ARACI FIRÇAYLA YIKAYIP ÇİZDİLER JANT KAPAĞINI KIRDILAR YARIM DEPO BENZİNİMİ BİTİRDİLER SADECE YAPTIKLARI KAPILARA VAZELİN SÜRÜP BENİ KÖPEK KOVAR GİBİ KOVMALARI OLDU KESİNLİKLE SANCAKTEPE RENAULT ATILGANDAN ARAÇ ALMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM BEN YANDIM SİZ YANMAYIN

 • 17 Kasım
  09:18

  Değerli Müşterimiz, Sn. Emre ŞAHİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.