03 Temmuz 2014

Renault Clio 4 Kırmızı 2 Defa Boyandı Ancak Renk Tutturulamadı.

Aracım evimin önündeyken sol ön kapısına gece bir araç çarpmış. Tamir için Ankara Mais'e aracı bırakım 1 hafta araç serviste kaldı ve aracı teslim ettiğimde kapının boyası pembe renkte verildi. Boya astarının kuruması için 1 ay bekledim ancak renk hala pembe kaldı. Araç 2. kez boyandı yine renk tutturulamadı ve sol ön direk ve çamurluk üstünde lokal renk atmaları gerçekleşti. Bu kez yine boyamak istediklerinde kapının boyanacağı, etrafındaki diğer parçalara da serpme boya yapılarak tonun tutturulmaya çalışılacağı söylendi. Merkezden yardım alacağız dediler ancak garanti veremediler. Halen aracın kapısı farklı renkte. Clio 4 kırmızı renkte hiç bir servis boya yapamıyor. Davalık olacağız gibi.

Eren 2.645 Okunma

Cevaplar

 • Eren 05 Temmuz 2015

  Aracımı üçüncü sefer boyattım ancak hala rengi tutmadı. Araç ikinci defa Renault merkezden gelen boya uzmanı tarafından incelendi, sorunun devam ettiği teyit edildi. Teknik çözümü 4. defa boyamaktır denildi ancak kabul etmedim. Çözüm önerilerini beklemekteyim. Gelişmeleri burada aktaracağım.

 • Eren 29 Ocak 2015

  İyi niyet ile birkaç defa daha arayarak çözüm bulmaya çalıştım, ancak aracın boya sorunu yanında başka sorunlar baş göstermeye başladı. Özellikle şanzımanda ıslık sesi, boyanan kapıda devamlı tıkırtı, ön düzende vuruntu ve aydan aya artan ortalama yakış. Başka muadil araçlarda da boya sorunu olduğunu gördüm. Ayrıca yapılan işlemlerde Ankara'daki 2 farklı servis zorunlu olan iş emrini vermedi. İş emri vermeme ve aynı tip araçların hepsinde aynı olan boya sorununa ilişkin ayrıca Bakanlığa şikayette bulunacağım. Şirketin çözümü garantileyen bir tavrı yok.

 • Eren 11 Ağustos 2014

  Şikayetlerim ile ilgili merkezden gelen uzmanlarla inceleme yapıldı ancak somut bir çözüm teklif edilmedi. Bayinin deneme yapılmaya dönük çözümü tekrar teklif edildi. Ne yazık ki şikayetim devam ediyor. Hukuki yollara başvurmak zorundayım.

 • Renault Temsilcisi03 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Sn. Eren DÜNDAR, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön