Renault Clio 4 Debriyaj Seti!

Mert E. |

Daha 8 aylık olan Renault Clio 4 İcon aracımı 2 gün önce debriyajdan ses geliyor diye servise götürmüştüm. 2 gün sonra bana verilen cevap şu oldu; Araçtan gelen sesi Mais yetkilileri dinlemiş ve aracın debriyaj setinin yanık olduğu kanaatine varmışlar.

Hiçbir parça açılıp sökülmeden sadece sesten yola çıkarak bana arızanın bu olduğunu ve kullanıcı hatasından kaynaklandığı için 1200 TL civarı bir hesap çıkartıldı. Sanki bu dünyada Renault'tan başka araç yokmuş gibi biz başka araç kullanmam söz gibi suçu size yıkmaya çalışıyorlar. 1200 TL paranın bu sebeple benden çıkarmaya çalışmaları anlamsız ve yazık. Mais yetkilileri anca aradığımızda telefonun diğer ucunda bizi dinlesinler başka bir şey yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert E.
  18 Nisan
  10:04

  Dün top gear dergisinin editörü ile görüştüm bu konuyu her yere taşıyıcam. Bu kadar basit olamaz her sorunu kullanıcıya mal etmek arabayı aldığım günden beri derdi bitmedi tavan lambası bozulur. Ön kelebek camdan ses ve rüzgar içeri gelir. şimdi de bu debriyaj sorunu

 • Mert E.
  17 Nisan
  16:16

  Renault mais olarak beni aradınız. Ama hatanın bende olduğunu diretiyosunuz halen. Ve arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu söylüyorsunuz. Bu işi ya çözeceksiniz ya da sizle mahkemelerde görüşücez. Aracın debriyajı için istediğiniz parayı avukata veririm ama size vermem.

 • 17 Nisan
  09:45

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mert EMÜL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.