Renault Clio 4 Aracım 1,5 Ayda Arıza Üzerine Arıza Yaptı.

Okan S. |

20 Nisan 2014 de almış olduğun Renault Clio 4 1.2 Joy aracımı 1.5 aydır kullanıyorum. Şuan da 2000 km'de ve bu sabah aracımla işe giderken birden debriyaj aşağıya düştü ve servise götürdüm, aracı bıraktım.

Aracım gerekli inceleme sonrasında bana vites kutusunun yandığını ve bunun kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Bundan önceki aracımda Clio 2'de 20000 km gittim. Bir sıkıntı çıkarmadı. Onu sattım bunu aldım. Tutup şimdi birde 1300 TL masraf çıkarttılar. Ben de Genel Müdürlüğü aradım ve tüm şikayetlerimi dile getirdim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  16:54

  Değerli Müşterimiz, Sn. Okan SATIR

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • Okan S.
  03 Haziran
  16:51

  Ayrıca aracım bundan 2 hafta önce de yıkandıktan 1-2 gün sonra aracın heryerinde nokta nokta lekeler farkettim ve servis Kil uygulaması ile bunun çıkacağını Boya koruma vs. yapıldı toplamda 1400 tl ücret alındı. Aynı sorun bu hafta yağmurdan sonra oluştu. Yeni aldığım bir arabadan bu kadar sorun yaşadım diye inanın Renault firmasından, yapılan işlemlerden bıktım. Bir de benim aracım şu an da serviste ve ne zaman verilecek bilinmiyor. Diyorum ki bana araç verin. Kiralama ücreti istiyorlar. Sinirden gülmemek elde değil. 1.5 aylık aracın başına bu kadar arıza gelmemesi gerekiyor diye düşünüyorum.