Renault Captur Ön Göğüs ve Konsolda Aşırı Ses!

İlker A. |

Renault Captur 1.5 İcon Aracımı 22 Aralık 2014 tarihinde Diyarbakır Yetkili Satıcısından aldım. Aldığım günden beri aracımın göğüs kısmından ses geliyor. 11-02- 2015 tarihinde Diyarbakır Renault servisine götürdüm, usta sesin giderilmesi için ön konsolun söküleceğini ve izolasyon yapılacağını ama yinede sesin tekrar çıkacağını söyledi.

Aracımın şuanda tüm göğüs bölümünden düz yolda gacır gucur sesler geliyor. Genel müdürlükte, serviste bu duruma normaldir kullanın dediler. 62.000 TL verip severek aldığım aracım resmen her gün işkence ediyor kulaklarımıza. Yani ikinci el araçlarda bu ses yok benim aracım 400 keşke almasaydım.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker A.
  31 Mayıs
  15:40

  sorunumla bugüne kadar ne Renault genel müdürlüğü ne de özkılıç servisi ve yetkilileri ilgilenmediler ve bir çözüm bulmadılar.

 • İlker A.
  15 Nisan
  00:41

  Renault genel müdürlüğü daha önce yaptığının aynısını yaptı beni aradılar aracı aldığınız yetkili servis sizi arayacak dediler yetkili servis beni aradı genel müdürlüğe sorunu ve isteğinizi ilettik dediler yani birkaç ay önceki senaryo tekrar etti kısaca çözüm yok. tüketici hakem heyetinden bilirkişi isteyip aracın ayıbını onaylatıp 2 yılda sürse yasal işlemler başlıyorum başka çare kalmadı. ayıbına sahip çıkmayan Renault genel müdürlüğünü gümrük ve ticaret müdürlüğünün ilgili birimine de şikayet edeceğim.

 • İlker A.
  09 Nisan
  19:49

  Yani benim aracım 400 km de bu sesleri çıkarmaya başladı şimdi 1800 km ve ses dahada fazlalaştı 1 yıl sonra kim bilir ne olacak, yeni aldığım aracın ön göğsünü komple söktürmek istemiyorum. Aracı iade etmek istedim kabul etmediler. Ayıp oranında indirim yapın dedim onu da kabul etmediler. Yani ömürboyu bu sesi dinle dediler... Genel müdürlükten ömer bey ve ranault Diyarbakır yetkili satıcısı: bu sorun bazı capturlar da oluyormuş dediler. Maden normalse alın siz kullanın. Sağır bile bu sesleri duyar.

 • 09 Nisan
  15:55

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ahmet ILKER,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.