Renault Captur Marşpiyeli Fransa'da Bile Yok!

Ersan K. |

23 Nisan da aldığım Renault Captur 1.2 EDC İCON aracıma 2 hafta önce cumartesi günü bir taksi tarafından çarpıldı. 2 kapı ve marşpiyel de ağır hasar var. Servise yapılması için kazadan 2 gün sonra pazartesi günü teslim edildi. Servis değiştirmek için 2 kapıyı tedarik edebildi, fakat marşpiyeli bulamadı. Hatta ilgili yerlere sorduğunda değil Türkiye, Fransa'da bile bulunmadığı söylenmiş.

Aracı satın aldıktan sonra birkaç yerden müşteri memnuniyeti adına arandım. Bu durum memnuniyet vericiydi. Fakat şu an memnuniyet sıfır. Sattığınız arabanın yedek parçasını üretmemek de ne demek? Parasını verip yedek parça alamıyorum! Haftalardır arabasız kalmış durumdayım! Captur aldığıma şimdiden pişman oldum!

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersan K.
  16 Temmuz
  14:48

  2013 arabanın parçasını tedarik edemediği halde "neden memnun degilsiniz?" diye sorabilen çalışanlarınız var!

  Bayiniz Günerler ile ilgili ilk geri bildirimimde olumlu görüş bildirmeme ragmen şu an %100 aynı düşüncede değilim!

  az önce beni arayan müşteri temsilcisi halide hanım da ukalalıkta maşallah 1 numara! En yaygın serviş miş! parça bulamadıktan sonra yaygın olsanız ne yazar!

  sonuç=yazıklar olsun! sıfır arabanın marşpiyelini koca renault bulamadı! bu arabayı derhal satıyorum ve bir daha degil renault almak yanından bile geçmiyorum!

 • Ersan K.
  14 Temmuz
  10:30

  Evet, şikayetim üzerine aradınız! Durumu incelediginizi ve en geç 11 temmuz 2014 e kadar haber vereceginizi söyleyerek telefonu kapattınız. Ama hala daha aramadınız!

 • 10 Temmuz
  08:08

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ersan KAVUKLU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz