Renault Ayıplı Hizmet Veriyor!

Erol K. |

2012'de otomatik vites Megane 3 aldım. 2013 yılında "vites kutusunu gösterin" arızası gösterdi. İskenderun Servise götürdüm hallettik, dediler fakat sonra aynı arızayı tekrar gösterdi, tekrar aynı servise götürdüm, tüm testler yapıldı araç hatasız geçti arıza giderildi dendi. Sonra aynı arıza defalarca tekrar etti. Kırşehir servisine götürdüm. Kırşehir servisinde iki defa düzelttik dediler. Mühendislerle iletişime geçtiklerini sorunun çözüleceğini söylediler. Sorun devam etti çağrı merkezini aradım aynı oyalamalar. Garantisi doldu hala aynı arıza ve 1 yıldan fazla oldu bana dönmediler. Kırşehir bulunduğum yere git-gel 150 km beni oyuncak ettiler.

Etiketler :

Vites ve Kutusu Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol K.
  28 Ağustos
  15:53

  o kadar rezil bir firma ki artık sorunumu mahkemeye taşımaya karar verdim. Antakya servisi vites kutusunun açılarak bakılması gerektiğini söyledi. Yazılı olarak istedim. Merkeze bildirdim. Bana en kısa sürede döneceklerini söylediler yine 1ay geçti aradım dosyamın kapandığını söylediler, endemik olduğunu soruyorum ücretli olarak vites kutlusunu açtırabileceğimi söylüyorlar. Yani ağız dolusu hakaret etmek istiyorum. Servis ustalarından biri bana kimlerde ne sorunlar var araba ğitmez hale geliyor senin aracında dişe değer sorun yok boş ver diyor ne güzel değil mi halime şükretmeliyim. Bana daha az problemli bir araç satmışlar.

 • Erol K.
  16 Mayıs
  19:53

  Bu araç benim son Renault um olacak yıllar oldu hala sorunumu çözemediler. Aylar önce Fransa ya şikayetimi bildirdim en yakın zamanda döneceğiz dediler hala ses yok. Piyasa arabası diyorlar ama 3 aydır satılmıyor. Kesinlikle Renault almayın satış sonrası rezalet

 • Erol K.
  05 Ocak
  18:53

  müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi 1yil önce bildirmistim. İlgisiz kaldilar. Bunun üzerine şikayet var sitesine yazdım.

 • Erol K.
  04 Ocak
  04:54

  müşteri. Merkezinden arandım konuyla ilgileneceklerini söyleyip kapattılar. 10gün sonra Kırşehir reno servisinden çağrıldım, gitsem bir sorun bulamadıklarını, mühendislerle görüşüp döneceklerini 15-20gün içinde sonuçlandırıp beni arayacaklarını söyleyip gönderirler. Ama aramazlar. Daha önce iki defa aynı şeyi yaşadım. Buyüzden yakıt parasını verin geleyim dedim görüşme yaptığım kişi saygısız bir tavırla aynen böyle yazacağım dedi. Bu olayın üstünden de 1hafta geçti hala ilgilenen yok. Bunlar satana kadar var, sonrası sen sağ ben selamet...

 • 16 Aralık
  09:26

  Değerli Müşterimiz Sn.Erol Kaya,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.