Renault Arka Taraftan Sol Kısmından Sesler Geliyor.

Mümin K. |

2013 Clio 4 icon paket Aracım var. Aracın arka direklerden kasise girince ve yolun hafif ayarsız olduğu yerlerden geçince rahatsız edici bir şekilde gıcırtı geliyor. Ben sırf bu tarz sıkıntılarla uğraşmamak için gittim. Sıfır araç aldım ama bu sıkıntılarla uğraşıyorum. Servise gittim fakat sorunum çözülmedi. Bagaj kilidinden şüphelendiler değiştirdiler vs. hala bir çözüm yok. Son çare olarak fabrikaya yazı falan yazılacağı söylendi bana ama oradan da bir olumlu sonuç gelir mi bilmiyorum artık .Bir de son olarak bu nasıl bir iştir ya yıl olmuş 2014 hala bu tarz sıkıntılar teknoloji çağındayız bir de ya (bunun mantıklı açıklamasını yapabilir misiniz bana)

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mümin K.
  21 Temmuz
  10:22

  Teşekkür ederim ama size bildirdiğimizde sanırım sosyal medyaya konu taşınmadığı için bu kadar hızlı dönüş yapılmıyor.Bu şekilde olmasa ben size başvurduğumda servisleriniz daha ilgili,ciddi ve müşteri memnuniyetini gözeterek davransalardı bizde buralardan sesimizi duyurmaya çalışmazdık.

 • 02 Temmuz
  16:06

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mümin KORKMAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz