Renault Araçla İlgili Bilgi Verilmiyor.

Halil C. |

2014-2015 OYAK araç kampanyasından araç aldım. Kampanya bilgisinde araç teslimatlarının başvuru sırasına göre olacağı belirtiliyordu, bu nedenle kampanyanın ilk haftası başvuru yaptım. Ancak benden 2 hafta sonra kampanyaya katılan arkadaşlarım benimki ile aynı olan araçlarını geçen hafta aldı.

Geçen hafta müşteri temsilcisi ile yüz yüze görüşme fırsatım oldu, bana aracımla ilgili bir gelişme olmadığı belirtildi. Bu noktada, müşteri temsilcisinin elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Ancak kampanyada, neden araçlar başvuru sırasına göre dağıtılmıyor, neden parasını ödediğimiz araçlarımız hakkında yeterli bilgi alamıyoruz. Bu konuda Renault-mais'in tatminkar cevaplar vermesi gerekiyor.

Etiketler :

Kampanya Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil C.
  12 Mart
  19:10

  Mesajdan sonraki gün benimle irtibata geçildi. 20 Mart tarihine kadar aracımı alacağım belirtildi. Ancak detayı hakkında bilgi verilmedi. En azından üretimde, faturalandı, sevkiyatta veya bayide işlemde denilebilirdi.

 • 11 Mart
  11:32

  Değerli Müşterimiz, Sn. Halil CİCİBAS,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.