Renault Aracın Parçalarında Soyulmalar Oldu!

Okay G. |

2008 model Renault Scenic marka aracımın krem rengi kapı kolları direksiyon simiti vites kolu başlığı cam açma düğmelerinin panelleri karardı ya da soyuldu. Şuanda berbat bir görüntü var. Servise gittim usta bu araçlarda kronik sıkıntı dedi bende kronikse ücretsiz değiştirin dedim imkansız dediler. Şikayet etmek için siteye girince benim gibi pek çok kişi aynı sorunu yaşamış ve servisler garanti dışı da olsa değiştirmiş Renault'un standart dışı yaklaşımından şikayetçiyim.

Etiketler :

Direksiyon Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okay G.
  06 Kasım
  16:08

  sonuç yok 2500 lira istendi.servis kronik sorun diyor genel merkez hayır diyor.Uzak durun bu markadan

 • Okay G.
  06 Kasım
  16:05

  şikayet sonrası servisten aradılar. Gelin yardımcı olalım dediler. servis için 100 km yol yaptım.Dosya oluşturup genel müdürlükten onay alacağız dediler.2 gün sonra arayıp 2.500 lira istediler. Bu nasıl iş anlamadım. Pek çok kişiye ücretsiz değişim yapılmış ama bana garanti süreniz doldu deniyor. Bu işin peşini bırakmayacağım gerekirse iş mahkemeye kadar gider.Ücretsiz değişim yapan kişilerin model,şase numaraları mevcut.Standart dışı yaklaşım sebebiyle RENAULT alırken 1000 kere düşünün.

 • 28 Ekim
  12:46

  Değerli Müşterimiz, Okay GÜLER,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.