Renault Aracın Fabrika Çıkışı Arka Frenlerde Sorun Var.

Reha K. |

Aracı 2011 Kasım ayında Renault Mais Anadolu şubeden aldım. Frenle ilgili ilk sıkıntıyı 35.000 km'de iken yaşadım. Yokuş aşağı frenle inerken fren ikaz ışığı yandı. Daha sonra servise götürdüğümde aracın arka fren balatalarının kullanımdan dolayı bittiği söylendi ve benden ücreti alınarak değişti.

Aracı çalıştırdıktan sonra çoğu kez elektronik park freni devre dışı kalmıyor. Manuel olarak devre dışı bırakmak zorunda kalıyordum. Bu şikayetle gittiğimde aracın arka fren balatalarının bittiğini garantiden değişeceklerini söylediler. Bayram öncesi servise götürdüğümde bu sefer aracın sol arka fren balatasının bittiğini söylediler. Bu şekilde kusurlu aracı satın aldığım için mağdurum.

Etiketler :

Fren Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reha K.
  04 Şubat
  10:08

  Renault müşterilerine karşı o kadar çok önem veriyorki hala bu sorunumla ilgili kimse irtibata geçmedi ve sorun devam ediyor bir daha Renault almam ve kimsenin de almasını tavsiye etmiyorum. Müşteri memnuniyetine önem verdikleri yok sadece satarken ilgileniyorlar ondan sonra ne olmuş umurlarında değil!

 • Reha K.
  04 Kasım
  13:36

  Hala bu sorun bi çözümü kavuşturulmadı. Problemli araç yüzünden frenim tutmasa kaza yapsam bunun sorumlusu kim olucak acaba !!! Çözüm üretmeniz için illa ölmem mi lazım Allah aşkına

 • 27 Ekim
  13:44

  Değerli Müşterimiz, Reha KÜÇÜK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.