Erdoğan T. Teşekkür Mesajı

Firma yetkililerinin yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Bundan sonra Renault Servisini tercih edeceğimden emin olabilirsiniz. :)

Renault Aracımın Yol Bilgisayarı Ekran Paneli Arızalı!

Erdoğan T. |

2010 model Renault Clioya sahibim. Saatin ve CD çaların gösterge paneli mürekkep dağıtmakta ilginç ilginç şekiller oluşmakta. Ayrıca CD çaların yan tarafının boyaları kalkmaktadır. Genel merkez ve aracı aldığım yetkili servis olmak üzere her yere ulaştım. Bana söylenilen aracın periyodik bakımını Renault'a yaptırmadığım ve bu söz konusu bölgelere parlatıcı veya parfüm sıktığım bu yüzden herhangi bir hak talep edemeyeceğim.

Kusuru bakmayında ben periyodik bakımı fazlasıyla pahalı bulduğum servisinizde yaptırmak zorunda mıyım? Ayrıca periyodik bakımı servisiniz de yaptırdığımda bir personel gelipte ya bunun CD çaların da sorun var bunu değiştirelim mi diyecekti. CD Çalar + Gösterge 1.100 TL isteniyor.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan T.
  26 Aralık
  11:12

  Firma yetkililerinin yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Bundan sonra Renault Servisini tercih edeceğimden emin olabilirsiniz. :)

 • 18 Aralık
  12:04

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erdoğan TURA

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.