Renault Aracımın Yedek Parça Fiyatlandırması!

Türkoğlutürk Hakan S. |

20.08.13 tarihinde satın aldığım Renault Captur aracım ile 04.09.13 tarihinde 20:00 saatlerinde karıştığım kaza sonucu, aracım aynı gün yetkili servisine nakledilmiştir. Kasko bünyesinde 06.09.13 tarihinde ilk ekspertiz yapılmıştır. Bunun üzerine Renault olarak satışını yaptığınız captur model araç için yedek parçalar ticarileştirilmemiş olması nedeniyle 19.09.13 tarihine kadar yetkili servisi hasara ilişkin fiyatlandırmayı yapamamıştır.

Renault gibi bir dünya devi her türlü reklamlarını yaparak tanıtmış olduğu captur model araçların satışını yapmasına rağmen yedek parçaların fiyatlandıramayarak müşterisi olan şahsımı mağdur etmiştir.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Türkoğlutürk Hakan S.
  23 Ekim
  21:55

  Firmanızın fiyatlandırma yapamadığı yedek parçalardan dolayı aracım uzun süre yetlikili serviste hiçbir işlem yapılmadan beklemiştir. Fiyatlandırmanın tam anlamıyla olmasa da yapılması üzerine 30.09.2013 tarihinde tamir kararı sigorta firması tarafından onaylandı. Bunun üzerine yetkili servis derhal yedek parça siparişlerinin yapıldığı bilgisini tarafıma vermiştir. 25 gün geçmesine rağmen halen yedek parçalar gelmemiş olmakla birlikte, ne yetkili servisten ne de Renault Genel Müdürlüğünden yedek parçalarım hakkında bilgi alamıyorum. Her iki tarafta beni diğerine yönlendirmiştir. Firmanızın konu ile ne seviyede ilgilendiği buradan çok açık ve net ortaya çıkmıştır.

 • 03 Ekim
  13:19

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hakan ŞAHBAZ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.