02 Ekim 2013

Renault Aracımın Yedek Parça Fiyatlandırması!

20.08.13 tarihinde satın aldığım Renault Captur aracım ile 04.09.13 tarihinde 20:00 saatlerinde karıştığım kaza sonucu, aracım aynı gün yetkili servisine nakledilmiştir. Kasko bünyesinde 06.09.13 tarihinde ilk ekspertiz yapılmıştır. Bunun üzerine Renault olarak satışını yaptığınız captur model araç için yedek parçalar ticarileştirilmemiş olması nedeniyle 19.09.13 tarihine kadar yetkili servisi hasara ilişkin fiyatlandırmayı yapamamıştır.

Renault gibi bir dünya devi her türlü reklamlarını yaparak tanıtmış olduğu captur model araçların satışını yapmasına rağmen yedek parçaların fiyatlandıramayarak müşterisi olan şahsımı mağdur etmiştir.

Hakan 594 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 23 Ekim 2013

    Firmanızın fiyatlandırma yapamadığı yedek parçalardan dolayı aracım uzun süre yetlikili serviste hiçbir işlem yapılmadan beklemiştir. Fiyatlandırmanın tam anlamıyla olmasa da yapılması üzerine 30.09.2013 tarihinde tamir kararı sigorta firması tarafından onaylandı. Bunun üzerine yetkili servis derhal yedek parça siparişlerinin yapıldığı bilgisini tarafıma vermiştir. 25 gün geçmesine rağmen halen yedek parçalar gelmemiş olmakla birlikte, ne yetkili servisten ne de Renault Genel Müdürlüğünden yedek parçalarım hakkında bilgi alamıyorum. Her iki tarafta beni diğerine yönlendirmiştir. Firmanızın konu ile ne seviyede ilgilendiği buradan çok açık ve net ortaya çıkmıştır.

  • Renault Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Hakan ŞAHBAZ Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön