Renault Aracımın Vites Kutusu Arızalı!

Seyhan K. |

Kısa bir süre önce Renault Clio 4 1.5 dizel icon araç aldım, keşke almaz olaydım. Resmen 49.000 TL'ye traktör aldım. Aldığım ilk günden beri ilk önce bagaj kapısı sorunu vardı, bunun için 4 sefer servise gittim. Daha sonra ön iki kapı camından ses gelmeye başladı. Bunu çözemediler bile, bana verdikleri cevap 80.000 TL latitüt bile alsam Renault'a bu sorun varmış ve şimdide direksiyon kutusu, aldığımın birinci ayından itibaren sürekli ses çıkarıyor.

Her servisi aradığımda daha gelmediğini bir ay daha beklememi söylüyorlar. İnsan yapımı herşey de hata olabilir ama önemli olan firma olarak sen arkasında mısın ürünün. Bu konuda Renault tek kelimeyle iyi değil. Bu benim ilk ve son Renault aracım. Daha 4000 KM'de bu halde.

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyhan K.
  31 Ekim
  15:54

  renault beni sabah 09:00 gibi herhalde tennefüs te aramış.öğretmenim görültüden duymamışım.sonra bildik mesajı göndermiş işte inceleyeceğiz,araştıracağız.bütün yaptığı bu.servisi aradım gelmişmi direksiyon kutuları diye gelen birşey yok.incelediğinizde yok,araştırdığınızda.

 • 30 Ekim
  15:01

  Değerli Müşterimiz, Sn. Seyhan KARA

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz